Personal menu

Хореография и мощно пиро от ултрасите на Сервет срещу Челси (ВИДЕО)

Истинска огнена феерия сътовриха феновете на швейцарския отбор. Класическата хореография бе завършена с мощно пиро, което почти свърши работа, след като вдъхна сили на играчите на домакините и накара английския гранд да потрепери. Сервет бе на прага на чудо, а именно да отстрани английския Челси. Срещата завърши 2:1 за Сервет, но домакинската победа на англичаните в първия мач с 2:0 се оказа достатъчна за "сините" и на есен те ще играят в турнира Лига на конференциите.

Мачът започна добре за Челси, след като Кристофър Нкунку отбеляза от дузпа. 20 минути по-късно швейцарците се върнаха в двубоя, след като Жереми Гиймено изравни резултата. Енцо Кривели отбеляза попадение през второто полувреме и оформи крайния резултат. За съжаление на феновете на Сервет, техните любимци нямаха сили за нещо повече и така "гранетите" приключиха тазгодишната си европейска кампания.