Personal menu

ФОТОПАНОРАМА/ Втора лига/ Сезон 2024-25/ 4 кръг (СНИМКИ+ВИДЕО+ИНФО)

Силна факлеада от "Ултра Фронт Боляри" на стадион "Ивайло", стабилна подкрепа в дербито на кръга Локо ГО - Миньор, димно шоу и солена глоба за "Ковачи Габрово" при успеха на Янтра в Царско село.

10 август 2024, събота, 20:00 ч: Етър (Велико Търново) - Струмска слава (Радомир) 5:1 (2:0)

Ултра Фронт Боляри: Приветствие за олимпийския шампион по борба Магомед Рамазанов, който живее във Велико Търново от 2023-а и след титлата си в Париж 2024 бе удостоен като почетен гражданин на старопрестолната столица. Факлеада през второто полувреме.

11 август 2024, неделя, 18:00 ч: Марек (Дупница) - Беласица (Петрич) 1:0 (1:0)

Марек изкопчи първа победа във Втора лига, след като на стадион „Бончук“ победи с 1:0 тима на Беласица. Двубоят не бе особено привлекателен, като предложи малък брой положения за гол. Все пак около 1000 души публика остана доволна от победата на дупничани, за разлика от агитката от 50 души от Петрич, която трябваше да преглътне поражението.

Bela Super Youths в Дупница плюс настойникът на момчетата на преден план.

11 август 2024, неделя, 18:00 ч: Спортист (Своге) - Спартак (Плевен) 0:0

11 август 2024, неделя, 20:00 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - Миньор (Перник) 0:1 (0:0)

Ултрас Миньор: Около 25-30 души агитка. Няколко факли през второто полувреме след победния гол в 54-ата минута - автогол на Георги Колев, който в официалния протокол погрешно е вписан не като автогол, а като гол на Валентин Петров

11 август 2024, неделя, 20:00 ч: Дунав (Русе) - Монтана 1:1 (1:0)

12 август 2024, понеделник, 18:00 ч: ФК ЦСКА 1948 II (София) - Янтра (Габрово) 1:4 (0:2)

12 август 2024, понеделник, 18:00 ч: ФК Ловеч - Лудогорец II (Разград) 0:0

12 август 2024, понеделник, 18:00 ч - в к.к. Албена, ст. "Албена" - терен 1: Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - ЦСКА II (София) 0:2 (0:1)

12 август 2024, понеделник, 20:00 ч: Пирин (Благоевград) - Ботев II (Пловдив) 2:0 (2:0)

УлтраСС Пирин: Нова позиция за агитката на "орлетата" - в крайния сектор при буквата "Н". Две димни продукции преди и след почивката.