ФОТОПАНОРАМА/ Първа лига/ Сезон 2024-25/ 12-ти изтеглен кръг (СНИМКИ+ВИДЕО+ИНФО)

"Сектор Г" се завърна с гръм и трясък на трибуните, Сектор "Б" с димна завеса в Бистрица, Zara Boys с пирошоу срещу Ботев Пд, а младежки фракции на "заралии" взеха трофеи преди Битката за Тракия

[Използвани са снимки от агенциите БТА, StartPhoto, Sportal.bg и от Фейсбук, Инстаграм и собствени източници]

13 септември 2024, петък, 17:00 ч: Локомотив (Пловдив) - Хебър (Пазарджик) 3:3

Lauta Army: Очевиден бойкот от страна на организираните привърженици на Локомотив (Пловдив). Седмица след късния хикс 3:3 с Хебър от ФКЛП излизат с декларация, в която призовават собственика на клуба Христо Крушарски да се оттегли.

13 септември 2024, петък, 19:30 ч: Ботев (Враца) - Спартак (Варна) 1:1

14 септември 2024, събота, 17:30 ч. - ст. "Локомотив": Септември (София) - Славия (София) 3:2

* Национален стадион "Васил Левски" не е на разположение до края на септември заради провеждането на концерти и необходимо последващо възстановяване на терена

14 септември 2024, събота, 20:00 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 0:1

15 септември 2024, неделя, 17:00 ч: Черно море (Варна) - Арда (Кърджали) 1:1

15 септември 2024, неделя, 19:15 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски 2:4

Сектор "Б": Пълна клетка за гости, въпреки високите цени на билетите от 25 лева. Транспарант в памет на трагично загиналите летци от авиобаза Долна Митрополия - майор Петко Димитров и старши лейтенант Венцислав Дункин, през първото полувреме. Димно пирошоу след почивката.

15 септември 2024, неделя, 21:30 ч. - кв. Коматево, Пловдив: Крумовград - Лудогорец 0:3

16 септември 2024, понеделник, 19:45 ч: Локомотив (София) - ЦСКА 0:3

"Сектор Г": Феновете на ЦСКА се завърнаха на трибуните след изтърпяната първа част от наказанието за клуба вследствие нахлуването на ултраси на терена в евробаража за сезон 2023/2024. Санкцията за "червената" агитка трая 6 мача (срещата с ЦСКА 1948 бе отложена), от които 3 домакинства (срещу Славия все пак бяха допуснати 200 деца до 14 години с дузина придружители) и 3 гостувания. Остава в следващите две домакинства да се изтърпи наказание със затворен сектор "Г" на Националния стадион, но тази събота "червените" така или иначе ще приемат Берое на "Христо Ботев" в Благоевград.

Иначе изключително силно представяне на Северната трибуна на стадион "Локомотив" в Надежда - множество бомби и хореография с факли през първото полувреме, а след почивката димно пирошоу. Два транспаранта, по един в двете полувремена - първият в памет на загиналите летци от Долна Митрополия, а вторият срещу постоянното оплакване на ЛГБТ общността за отнети права.

"Железни бригади": Около 50 души агитка с пеене през целия мач. Факлеада през второто полувреме и мощни димки десетина минути по-късно.